Het is weer aspergeseizoen! Op dit moment zijn de asperges erg vers en hierdoor het allerlekkerste. Je geniet het beste van de lente in de zonnestralen met een bord asperges gewikkeld in ham en een witbiertje voor je. Daarom hebben wij een lekker recept mét biertip voor jou.
Dit recept is lekker voor bij de borrel of als bijgerecht bij een heel diner. Maak hierbij bijvoorbeeld nog wat lekkere groentes en een stukje kip. Je kunt dan ook kiezen voor kip gegaard in bier, die is ook heerlijk. Wat je er ook van maakt, kies jouw favoriete asperges erbij. Officieel is dit recept met groene, maar met witte is het ook lekker.
✓ 12 groene asperges
✓ 12 plakken ham
Serveer ze op een schaal, plankje of een bord en schenk hier een biertje bij in. Bij asperges passen witbieren erg goed. Dit is een echt lentebier door de frisse smaak. Een witbier die wij hierbij aanraden is de Vedett Extra White. Dit is een fris, fruitig biertje met tonen van citrus. Hierdoor sluit het bier perfect aan bij asperges.