Ik wil reserveren

High Beer Fletcher Hotel-Restaurant Loosdrecht-Amsterdam

    High Beer menu

    High Beer – € 34,95 (2 personen)

    • 3 proefglazen speciaal bier
    • Een plateau met smakelijke bijpassende hapjes
      • Koude hapjes
      • Warme hapjes

    Algemene info

    Tijdens de lekkere High Beer bij Restaurant Marina Lounge Loosdrecht proef je verschillende bieren. Bij deze speciaalbiertjes krijg je een borrelplank vol met bijpassende warme en koude snacks. Van Old Amsterdam tot Aziatische lekkernijen en van Italiaanse ham tot oer-Hollandse bitterballen. Proosten met bier en lekker snacken doe je natuurlijk samen, daarom betaal je nu € 34,95 voor 2 personen. Natuurlijk kan er ook rekening worden gehouden met (dieet)wensen. Geef dit tijdens je reservering! Een High Beer bij Fletcher werkt net iets anders: je koopt een Fletcher High Beer voucher waarmee je een High Beer kunt reserveren bij één van de 100 Fletcher locaties. Alle informatie om direct te reserveren ontvang je gelijk met de vouchercode per mail. 

    Prachtig gelegen aan de Loosdrechtse Plassen bevindt zich Fletcher Hotel-Restaurant Loosdrecht-Amsterdam. Het hotel beschikt over het luxe Marina Lounge, waar elke dag een gevarieerd aanbod van verse vis, schaal- en schelpdieren geserveerd wordt. Je kunt hier natuurlijk ook terecht voor een smaakvolle salade. Wil je liever even gezellig bijkletsen met vrienden en genieten van het prachtige uitzicht over de Loosdrechtse Plassen? Schuif dan eens aan voor een High Beer of borrel.

    Bestel de HighBeer.nl Fletcher cadeaubon om iemand te verrassen.

    Delen

    Gasten die via HighBeer.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.

    • 8.3/10
      Marjolijn van der Koot
      16-03-2023
      Wat een leuk hotel en wat hebben we een fijn verblijf gehad! Samen met mijn man en de kids genoten van de High Beer. We zijn echte bierdrinkers. De High Beer is goedgekeurd: lekkere bieren en goede hapjes. Aanrader!
      Datum van mijn bezoek: 13 maart 2023
      Eten & drinken
      10
      Prijs / kwaliteit
      8
      Sfeer
      7
      Service
      8
    • 8.3/10
      Joost
      10-09-2020
      Een mooi restaurant waar je erg lekker op het terras kan zitten. We vroegen om een plekje aan het water en er was toevallig nog een tafel vrij. De hapjes waren lekker en we kregen verschillende bieren.
      Datum van mijn bezoek: 15 augustus 2020
      Eten & drinken
      8
      Prijs / kwaliteit
      8
      Sfeer
      9
      Service
      8